Karagöl Köyü Forum Ömer TURAL M. KEMAL ATATÜRK www.karagolkoyu.info www.karagöl.com www.karagolkoyu.info.tr www.karagolkoyu.tr.cc
gfxgfx
 
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Parolanızı unuttuysanız buraya tıklayın.

Kullanıcı Adınız: Parolanız:
Aktif Kalma Süresi:

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!
Forum Bölümü
 
gfx gfx
gfx
9842 Mesaj 3122 Konu Gönderen: 2722 Üye - Son üye: mlisa Haziran 22, 2024, 02:31:57 am
*
gfx*Ana SayfaForumMezarlıklarRadyo KaragölSohbetResimlerVideolarİletişimAraÜye ListesiGiriş YapKayıt Olgfx

Dikkat!
Üyelik Aktivasyon Onaylıdır.
Lütfen Sahte E-Posta ile Üye Olmaya Çalışmayınız.
E-Posta adresiniz yoksa Burayı Tıklayarak isminiz@karagolkoyu.com Şeklinde E-Posta Adresi Alabilirsiniz.

LÜTFEN Kullanıcı adınızda Türkçe Karakter (Ğ,ğ-Ü,ü-Ş,ş-İ-ı,Ö,ö-Ç,ç) Kullanmayınız.Türkçe Karakter Kullanmanız Durumunda Yöneticiler Tarafından Kullanıcı Adınız Değiştirilecektir.Eğer Kullanmak İstediğiniz Kullanıcı Adı Türkçe Karakter İçeriyorsa Kayıt İşleminden Sonra Profilinizden Görünen Adınızı Türkçe Karakterli Şekilde Düzenleyebilirsiniz.
Asagidaki Islemlerin Ardindan Mail Adresinize Aktivasyon Kodunuz Gelmediyse Junk Mail (Önemsiz Posta) Klasörünü Kontrol Ediniz.
Kayıt Ol - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra PROFİL/Üyelik Ayarları kısmından görünen isminizi ve Kullanıcı Şifrenizi değiştirebilirsiniz. Görünen Adınızda Türkçe Karakter (Ğ,ğ-Ü,ü-Ş,ş-İ-ı,Ö,ö-Ç,ç) Kullanabilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin.ZORUNLUDUR!
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Üye Olmak İstediğinize Emin Misiniz?:
          Forum yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

          Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz.

          Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir.

          E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

          Aşağıdaki kabul ediyorum linkine basmak sureti ile yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

                                                                                                                                                                                                                      Ömer TURAL

gfx gfx
. MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! .

www.karagolkoyu.com & www.karagöl.com

Sitemize Kayıt Olarak Hizmetlerimizden En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz.

10 Saniyede Kayit Olmak Için Tıklayın!
Kapat X